Choď nižšie

Praktický mestský
elektrobicykel
pre každého

Doprajte si taliansky dizajn a prémiové komponenty v dokonalom spojení

Dizajn

Geometria rámu navrhnutá tak, aby bol váš bicykel dokonalým spoločníkom pri každodennom dochádzaní za povinnosťami ako aj pri užívaní si jazdy mimo mestských ciest. Užite si jedinečnú športovú DNA značky NOKO.

Bezpečnosť

Podarilo sa skĺbiť komfort a obratnosť typickú pre štandardné bicykle s výkonom a spoľahlivosťou jedného z najľahších elektropohonov na trhu.

Výkon

Ovládanie pohonu FSA e-systém je naozaj jednoduché. Zapnite/Vypnite e-pohon, vyberte si stupeň úrovne pomoci, alebo skontrolujte stav nabitia batérie. Všetko stlačením jediného tlačidla!

Modely NOKO

Kontaktujte nás

MODELY NOKO

Noko Forza Čierny

NOKOFORZA

Zistiť viac

Nokotempo oranžový

NOKOTEMPO

Zistiť viac

Nokourban zelený

NOKOURBAN

Zistiť viac

Nokolife oranžový

NOKOLIFE

Zistiť viac

Nokovulcano čierny

NOKOVULCANO

Zistiť viac

Posuň vlavoPosuň vpravo
Aplikácia FSA

Viac informácií >

„Systém FSA“
pozostáva z elektrického pomocného motora zadného náboja, 250Wh batériovej jednotky integrovanej riadiacej jednotky na hornej rámovej trubke bicykla. Kompaktný dizajn a nízka hmotnosť (celý systém váži iba 3,98 kg) zaisťuje elegantnú integráciu s e-road, e-gravel a takzvanými URBAN bicyklami s 20- článkovou 250Wh batériovou jednotkou, ktorá je plne integrovaná do spodnej rámovej trubky a prídavnou 250Wh batériou s možnosťou inštalovať ju miesto košíka na fľašu pre dlhšie jazdy. Systém je doplnený o asistenčné diaľkové ovládanie, ktoré je integrované do hornej trubice, a ľahko dostupný nabíjací port umiestnený v stredovej konzole.

Konektivita Systému HM 1.0
Bola vyvinutá špecializovaná aplikácia pre systém FSA, ktorá je dostupná pre zariadenia so systémom iOS aj Android. Zaznamenáva štatistiku jazdy a používania, zobrazuje zostávajúcu výdrž batérie a stav nabitia, chatbot i diagnostiku a poradcu pri riešení problémov.

Radi by ste si vybraný produkt
pred kúpou vyskúšali?

Nemáte možnosť prísť... prídeme ku vám!
Ak sa rozhodnete pre kúpu, budete mať túto službu zdarma.

Neváhajte nás kontaktovať

obchod@mbike.sk

Sledujte nás